Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Microsoft Speech

Zdravim,
ac se v IT jiz nejakou dobu pohybuji, prece jen se mi vyskytl funny problem se kterym si nevim rady. Z niceho nic mi zacal program Speech predcitat titulky behem sledovani filmu:) Nikde jinde to nedela a v ovladacich panelech pro tenhle program zadny nastaveni neni aktivni. Nemate pls nekdo tuseni? Diky

[mod]Změna kategorie z SW hádanky (Kurt)[/mod]

S tim nenadelas nic - je to hlasova synteza (neco jako v drevnich dobach /no, vlastne i dnes/ hojne pouzivana FM synteza zvukovych karet) na principu modulace frekvence, navic primarne pro "english speech". Ja jsem se se syntezou hlasu na principu vlnovych vzorku jeste nesetkal (tim nechci rict, ze neexistuje), takze si zvykni na "skuhrani"...