Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chtěl bych odinstalovat programy které nejsou potřebné pro chod windows

Dobrý den,mám dotaz chtěl bych si odinstalovat všechny programy které nejsou potřebné pro chod windows,správné zobrazování videí,zvuku a tak :)
nevíte jak mám zjistit,který programy potřebný jsou a který ne?
Díky
ne,nechci přeinstalovat windows :)
Změna předmětu, původně: Potřebné programy (karel)

Ovládací panel Přidat nebo odebrat programy, jsou tam systémové nástroje. V různých verzích Windows je to různé, jde přidávat i odebírat. Jestli sis nainstaloval další programy budeš vědět sám. Potřebné jsou ty, které potřebuješ.

Zkus napsat, jaké programy jsou nainstalované - třeba ti tu někdo ochotný napíše, co můžeš odstranit. Máš nějaký problém? - rychlost, nedostatek místa na disku a pod? nebo jen dojem, že to po odinstalování bude lepší? Neuškodí i popis HW- procesor, RAM, ...