Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno kde sehnat starší zdroj LC - A300ATX?

Dobrý večer,
mohla bych poprosit o radu kde sehnat starší zdroj LC - A300ATX, můj původní se totiž začal hodně přehřívat a nijak nepomohlo ani rozebrání a úplné vyčištění. Začal se mi k tomu zastavovat systémový čas i přezto že je baterie vyměněna za novou, čas se zastraví a jde klidně pozadu, čímž mi okamžitě ruší aktualizace sytému Už si s tím pomalu nevím rady
Kdyby jste někdo, prosím věděl co a jak udělat budu moc ráda když mi poradíte
Děkuji Majli
Změna kategorie, původně: Ostatní
Změna předmětu, původně: Prosba o radu. Nic tupějšího už vymyslet nešlo? (karel)

Ten zdroj je hroznej..nějaký eurocase za 400w za 600 by měl na sestavu stačit. otázka je ale to resetování biousu (podle nastvení roku 2002) - to by s tím zdrojem souviset nemělo-to je spíš vadná deska.

Chce to prověřit tu baterku co je tam měněná. Jsou i vadní desky co ji za měsíc vycucnou.