Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Centrum.cz - nelze odeslat přílohu mailu

Máti má funkční schránku na Centrum.cz několik let. Od včera nejde odeslat mail s přílohou. Nepoužívá klienta, ale www rozhraní v Opeře.

Když připojí k mailu přílohu (RTF, ZIP) o velikosti cca 30 kB, a klepne na odeslat, za chvilku se jí zobrazí chybové hlášení "Maximální velikost příloh je 15 MB".

Schránka je téměř prázdná, obsazenost 1%. Nikdy dřív to problémy nedělalo.

Nevíte někdo co s tím?

Pavel

Už to blbne jen v tom smyslu, že při odesílání to vyhodí stejnou chybu a tu stačí ignorovat a klepnout na odeslat a pak už mail i s přílohou odejde.

Je to zvláštní chyba, pořád není jasný čím je způsobena.

Pavel

místo přidat soubor je tam kancelářská sponka a malinké + v zeleném pozadí, a přida přílohu, ať klikám jak klikám,ukážemi se mi text: soubor nevybrán, pokud přetahnu něco z plochy, tak to je pod a z červeným označením pod +, nevím si s tím ady a to se mi Mozilla i centrum obnovují pravidelně. Prosím pomozte mi, hledám práci a nemůžu ani CV přiložit. Moc a moc děkuji a prosím pošlete mi to na email?
ata13@centrum.cz

Nečetl jsem celé téma, třeba to někdo už navrhoval: Nedělá problémy antivirák? Zkusit dočasně vypnout, přenastavit nebo raději úplně odinstalovat. Antiviráky se za těch šest let taky "vylepšily". Hlavně v tom, že dělají všechno možné, jenom ne to, k čemu jsou určené.