Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nehrozí poškození rozmláceného notebooku?

Dobrý den, mám na svém notebooku poškozenou 1/2 LED displeye z důvodu pádu na podlahu, je prasklý, poškozené diody, notebook používám s poškozením (využívám pouze druhou polovinu, které je v pořádku).
Nehrozí nějaké jiné poškození notebooku tímto případně bude notebook sloužit ještě určitý čas i s touto vadou?
Oprava je nákladná a momentálně nejsou finanční prostředky na koupi nováho notebooku.
Děkuji moc za odpověď.
Změna předmětu, původně: Honza (karel)

mne takto pukol monitor (tiež mi spadol), nešla cca tiež polka pokiaľ bola prasklina. cestou do servisu keď s ním v kufri auta hádzala sa puklina rozšírila až skoro cez celú obrazovku (zdola hore) čiže keď som ho doma zapol tak mi išlo už len 5 cm zhora :-| Odpoveď je teda - bude slúžiť - áno, určitý čas :D dokým s ním nebuchneš alebo neprehneš displej apod. dávaj pozor pri zatváraní a otváraní, ak máš veľkú uhlopriečku, zvykne sa to celé dosť prehnúť...