Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém pri zapínaní PC

Dobrý deň

Problém je taký že hned pri prvom zapnutí PC mi vypisuje takúto vetu : "No found any disk, please wait ... " ked ale počkám pár sekund ( 5 - 10 ) PC sa mi bez problémov zapne. V čom spočíva môj problém ako ho mám vyriešiť aby mi túto vetu vzdy pri spústaní alebo restarte PC nevypisovalo ???

Ďakujem

Ešte teraz ráno som si všimol ze môj problem predsa neni vyriešený ale pritom je ten istýá a problem je v tom ze ked som vecer vypol PC (úplne som ho vytiahol z elektrin vsetky káble ) a dneska som ho zase spustil zistil som ze co som spravil zmenu v BIOSE ako ste mi poradili s tým Marvellov ze som to mal vypnút tak to mám stále zapnnute akokeby sa mi tie zmeny neulozili.. Takze som to skusal dneska este raz a ked som ten marwell vypol fungovalo to ale ked som vypol PC na tých 10 min úplne z elektriky ZAS TO NEFUNGOVALO TEN MARWELL sa zase zapol Čo stým ???