Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s připojením

Ahojte,
mám problém s připojením k jiným serverum.Mám os win 7.Připojen jsem přes UPC 10Mb.
Např.připojím se na www.fultilt.com sednu ke stolu a neustále mě to připojuje a následně
odpojuje tak nevím co to je.Volal jsem na poskytovatele asi třikrát a pokaždé mi řekli že problem není na jejich straně a že technika mi nepošlou.Když dam rychlost.cz tak je vše ok.
Stáhl jsem si advanced system care nainstaloval a tam me to hlásí že mám připojení 0.01-0.00.
Sítové zařízení mi pracuje spravně.Ptal jsem se snad už všech mích známích a nikdo mi neporadil.

Dekuji za odpověd
David

dokazes vypalit na CD a spustit liveCD Ubuntu? - muzes si sam overit, jestli je to v tvem systemu nebo nekde dal (pripojenim nejakeho notasu, ktery si pujcis od kamarada, zjistis, ze to neni v tvem HW - sitove karte a pak uz bude zbyvat jen ta chyba na strane UPC, pripadne vadny kabel mezi tvym PC a UPC modemem.)