Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s routrom

mam problem pripojit viac pocitacov na router akonahle sa jeden pripoji ci wifi alebo lan dalsie pocitace sa pripoja ale na internet maju zamedzeny pristup.internet mam satelitny astra conect2 doteraz som mal tcom na ten isty router a fungovalo bezchybne poradte co mamprestavit aby to slapalo?

satelitny astra conect2 doteraz som mal tcom na ten isty router

T-com poskytuje ADSL, značí routuje sa rozhranie ADSL → LAN. Nechceš hádam povedať že Astra Connect2 si pripojil na rozhranie ADSL .... , výsledok je ten že nemáš router ....:puff:

az tak sa do toho nerozumiem typ routra je dlink a funguje na nom kazde pc ale len jeden ktory sa pripoji ako prvy ostatne sa nevedia pripojit a vypisuju ze neaky problem s dns alebo ip vsetko mam nastavene na atomaticke pridelovanie.neviem ako to myslis z tcomackeho modemu som mal prepojeny do tohoto routru teraz z modemu astra conectu tak isto...a ako hovorim prvemu pc zadeliip aj funguje len ostatnym uz akosi nechce...

no mysme partia v zahranici a momentalne je tato moznost co mame doteraz sme mali t com v nemecku ale teraz sme na takom mieste kde je len tato moznost no ak nepojde inac niekoho si sem zavolame...uplny laik nie som ale tu co som vedel uz som vyskusal a stale sa pripoji len jeden pocitac a v papieroch pise ze neni problenm zapojit na router a pouzivat viacero pc ...