Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samovolné vypnutí pc

ahoj prosím vás mám problém včera se mi dostalo do rukou pc ktere dost dlouho stalo cca 3 měsice a ted sem ho dostal na reinstal ale pc se po 2-3 minutách samo od sebe vypne at sem v biosu nebo ve windows nevíte čím by to mohlo být? mohl by to být třeba zdroj?

podívej se v biosu co ukazuje teplota procesoru. typicky upadlý nebo nesedící chladič-nebo to rovnou prověř. netočící ventilátor by asi nezpůsobil tak ryachlé vypnutí-trvalo by déle než se chladič ohřeje na těch 80-100při kterých se to vypíná.
možná i zdroj KO