Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktualizace systemu - má to význam?

dobry den, chcel by som sa poradit ohladom aktualizacie systemu windows 7. Mam original win7 nainstalovany v notebooku, a stale pomne chce nijake aktualizacie. Ma to vyznam instalovat ich( dokopy to ma vyse 1 GB) na co je to vlastne dobre a je to vobec potrebne??
Změna kategorie, původně: Software. Systém je operační systém.
Změna předmětu, původně: aktualizace systemu (karel)

ze ci to ma vyznam? si nejaky masochista,ktoreho uspokokuje pracovat s neaktualizovanym a deravym OS? Na toto sa nemas preco pytat, ze mas instalovat updaty je uplne bezne a vzdy sa to robi. Inac sa necuduj ked ti pc zacne vystrajat blbosti, alebo sa ti do neho dostane kadejaka haved cez nejaku zneuzitelnu chybu, ktoru si mohol odstranit instalaciou aktualizacie.