Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Interferencia

Mam taky problem, mam notas dell latitude d820 a ked si ho polozim na stol kde mam externy hdd, repraky, stolnu lampicku, sluchatka a dake dalsie prkotiny, zacne display (lcd) blikat nacierno az nakoniec zcernie a vidno ho*no. musim ho dat do spanku a znova prebudit. Niekto mi poradil ze to moze byt el.magnetickym sumom z ostatnych pristrojov. Dalo by sa to nejako korigovat ?

A na jiném stole to funguje normálně? Tak zkus všechno co máš okolo postupně povypínat, případně přemístit. Ale nejspíš zjistíš, že to žádná z těch věcí okolo nedělá. Rušení ze stolní lampičky s výbojkou jsem sice už viděl, ale aby to zhaslo displej u NB teda ne.