Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova graficka karta

Ahoj potreboval by som poradit.
Vcera mi odisla graf. karta a tak som na svojom PC cez safe mode.
Potrebudej ju vymenit tak by som sa vas chcel opytat aka by sa hodila do tejto zostavy:
AMD Athlon 3000+
2 GB ram
Maticna doska podporuje PCI express

Za vase odpovede vam dakujem.

Asi tě nepotěším, ale do této sestavy kupovat nějakou novou kartu, nemá moc smysl.
Jedno jádrový procesor a výkonnější g.karty k sobě moc nejdou.
Pokud jsi přesvědčený že tvoje stará karta je skutečně v pánu, tak se někde podívej po bazarech, po nějaké podobné / stejné co máš, za nějaký drobný peníz.