Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kolik bych tak mohl dostat za tuto sestavu?

ahoj chtěl bych se zeptat kolik bych tak mohl dostat za tuto sestavu?

procesor intel core2 duo 2.66 ghz e7300 fsb 1066 mhz socket 775 45nm core
grafická karta geforce 9800gtx+ gigabyte 1gb GDDR3 256bit záruka 1 rok
zdroj 650W Seasonic SS-650HT Aktive PFC
ramky kingstone 2x 2gb 800mhz
hdd samsung 320gb 7200rp HD322HJ
dvd rw LG
základní deska socket 775 GigaByte ep45 - ds3l
wifi karta tplink pci TL-WN353GD
bedna acutake acu-mirage úprava na lepší sání vzduchu plus nástřik plamenů
TV karta Gigabyte analog + dál. ovlad. GT-P5100
Zmena predmetu, pôvodne: kolik?
Zmena kategórie, pôvodne: Pokec (los)

ode me si kdysi bednu koupil student, kterej prijel do Prahy studovat CVUT a zjistil, ze na koleji potrebuje PC, dokoupeni bazaroveho monitoru a klavesnice s mysi mu urcite nedelalo problem.
---
jinak zacal bych na 8.000,- a kdyz se nikdo nechytne, tak holt pujdes s cenou dolu.

Ano, občas potřebuje počítač i student na kolej, nebo zkrátka někdo, kdo se vyzná a umí si levně poshánět zbytek. Avšak kolik takových ze sta bude?
Také podle mě záleží, jestli jde o prodej ve městě, kde "je počítačů hafo", nebo někde na vsi, kde je nejbližší bazar s monitory 20 km.

V novém by ses u kvalitní a podobně výkonné sestavy by ses pohyboval mezi 9-10tisící - teda bez toho chladícího otvoru -využití při zalévání kvítek a chlastání na lanparty:-D a sjinou skříní a méně předimenzovaným zdrojem. Tak skus těch 8 třeba se někdo chytne.