Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kam s msvcr71.dll?

Jeden program mi píše že nemůže najít msvcr71.dll. Takže jsem si to stáhla, ale nevím kam to umístit aby to program viděl.

PS. Když bude špatná kategorie tak se omlouvám.

no, řešení se nabízí víc- chyba je jen jedna, nemáš céčkovou knihovnu pro chod aplikace.

1. stáhnout a nainstalovat "redist" - c++ instalátor knihoven, pravděpodobně bude potřeba ověření pravosti systému.
2. soubor umístit do C:\Windows\System32
3. soubor umístit do složky s programem, vytvořit prázdný textový soubor s názvem název_programu.MANIFEST a umístit ho do té složky- xp vytvoří primitivní sxs spojení a bude ti knihovnu přiznávat.