Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Processor na hry do 5000,-

Dobrej,poradíte mi nějakej Processor na hry ? ale abych měl Velké FPS (+60) na socket AM3
Čtu všude recenze ale nemůžu se rozhodnout tady je X4 lepší než X6 což také nechápu
http://www.fudzilla.com/reviews/item/21789-amd-phe nom-x6-1100t-and-x4-840-tested/21789-amd-phenom-x6 -1100t-and-x4-840-tested?start=2
Prosím kterej mam zvolit na způsobu slova ( Extreme Gaming ) ?.

Tomuhle nerozumím.

Jinak - kupuješ novou sestavu nebo máš už existující AM3 desku? Jestli máš už existující, tak podporuje vůbec šestijádra? Podporuje TDP 125W?