Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozlišení a Počet barev nejde změnit

Ahoj mám problém mám XP HOME:
Dnes sem zapl PC ale ještě před obrazovkou ''oken'' se mi restaroval a tak pořád dokola + písmenka/slova v dosu byla přeházená atd třeba adus...(místo asus) a různý podobný skomoleniny...když sem to konečně reainstaloval(problém se slovy v dosu pokračuje) tak mi to skočil odo windowsů v 640x480 a 4-bit barvách a když dám změnit tak blikne jako že změna (nic se nestane je to stejné) a ptá se či chgci ponechat když dám ano (i ne ,máí to stejný výsledek) tak zas blikne ale ukazatele barev a rozlišení se vrátii zpět na 640x480 a 4-bit...při celém tomhle kroku se nic nemění jen windowsy se tváří že ano

tak nic zkusil sem ty z CD i z Nvidia.com a nic...akorát když nainstaluju ty nejnovější a restaruji tak se to samo restartuje a já musím dát spurti posledním známým způsobem...kdyz dan spustit ''dxdiag'' a dak obraz tak tam neni napsano ze mam graf.kartu :D a kdyz dam tento pc a tam hardware a spravce zarizeni tak tam taky neni zadny ''graficky'' adapter