Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení serverového času

jak na Zobrazení serverového času na webových stránkách?
našel jsem jeden návod:
http://php.vrana.cz/zobrazeni-serveroveho-casu.php

takže po vložení tohohle kódu pokud jsem to správně pochopil, by se měl všem uživatelům zobrazovat stejný čas a to čas serveru.

Můj problém je ale ten, když budu jiném časovém pásmu, že to nefunguje správně. Pro simulaci si můžete na pc nastavit jinou časovou zónu a už by vám měl jít čas špatně.
Líbí se mi třeba tohle řešení, kde to funguje úplně bez problému a přesně bez ohledu na časovou zónu: www.presnycas.cz

Nevím jak Vám, ale i při změně časového pásma na mi script od Jakuba funguje. Přesněji ta jeho druhá optimalizovaná verze.
Pokud Vám to ukazuje špatný čas při změně čas. pásma, bude problém v prohlížeči zřejmě.

Na řádku s

var time_offset = time_server - (new Date()).getTime();

se počítá časový rozdíl, tudíž předpokládám že metod getTime objektu Date vrací špatné údaje.

V jakém prohlížeči a verzi to zkoušíte?