Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nVidia Coolbits

Potřebuji poradit zda mohu s těmito ovladači použít úpravu registru Coolbits.Potřebuju nataktit grafickou kartu ale bojím se ji taktovat ručně mám s tím velmi špatné zkušenosti.Pokud máte někdo návrh na jiný program můžete jej navrhnou za každou radu děkuji.Nebo můžete napsat na kolik můžu grafickou kartu nataktovat ručně.Děkuji¨

Parametry GK a použitý AGP
AGP=Verze 2.0 AGP Rychlost Portu AGP 4x
AGP Grafické karty:HSI Můstek PEG 16x to AGP 8x
Jádro=NV44 350mhz
paměti:512mb DDR2 64-bit
Napětí AGP:1,5V
Zdroj-Eurocase 300W
Chlazení:Jednoslotové
Verze ForceWare 197.77

zabudni na taktovanie tej sracky (NV44 mali grafiky geforce 6200 a od nej odvodene), navyse mas srackovy zdroj.
A nakoniec, coolbits fungovali naposledy co si pametam este v dobe kamennej na ovladacoch Detonator niekedy v roku 2000.

Aj tak tym nic neziskas, namiesto 4fps budes mat 5, co je nanic.

Přetaktování karty je záležitost naprosto individuální.
Takže na kolik nejde určit, některá více a jiná třeba vůbec.
Navíc s tímto zdrojem je to,akorát hazard.
Jinak to zkus přes nějakou starší verzi RivaTuner.
(s SW je potřeba se seznámit a to včetně správného postupu)