Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Telefon T-Mobile G1 - problém s připojením do Android Marketu

Zdravím,
mám problém s nainstalováním aplikací pomocí market.android.com se svým Androidem verze 1.6 na telefonu t-mobile G1. Přes telefon mi to jde v pohodě, ale takhle přes PC mi to hlásí "K tomuto účtu není přidružen žádný telefon se systémem Android. Přihlaste se prosím pomocí jiného účtu." Jsem přihlášený ke svému účtu na PC. V nastavení vidím "Mé objednávky" přes telefon, ale při instalaci mi to hlásí zmíněnou chybu. Díky za rady.

Jak mas ten telefon prepojeny s tym PC? Treba to tahat rovno v mobile ptz cez PC to asi nepodporuje kazdy telefon resp. mozno aj skoro ziaden. (P.S: ja som nieco skusal rovno z PC a pisalo mi to tam tusim dole ze to takto podporuje len nejake konkretne telefony ci co, uz sa nepamatam zhlavy bolo to pred mesiacom, proste ze to nejde)