Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem I.Explorer ako navratit historiu hladania podla dátumu

Ahojte,

nedopatrením sa mi podarilo vymazat v oblíbených položkách- historie-zobrazení podle data- bolo nastavené na 99 dní a nejako som to vymazal a ukazuje už len Dnes, je to firmený Pc, dá sa návrátiť aby tam bola historie zložek za posledné 3 mesiace, prípadne i ked len prázdne zložky? alebo je možné aby nezobrazovalo podle dátumu?

dakujem

diky za radu ale nemozem instalovat ine programy ako tie, ktore su v pc nainstalovane, iný sposob, príklad ak zmenim dátum pojdem na par stranok, zase zmenim dátum aby to bolo niekolko dni a zas pojdem na net aby sa to dalo pozret spätne?

diky