Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows zdarma

Zdravím, mám možnost mít zdarma windowsy a jiné software od microsoftu vše mám možnost stáhnout na www.mdsn.com . Bohužel stahování trvá velice dlouho a často se stává že stahování hodí error. Budou fungovat licenční čísla, když stáhnu třeba z uloz.to windows 7 a dám tam to číslo? Děkuji

Tak si to skus a uvidis. To ci to vezme cislo zavisi aj od inych faktorov (stejny jazyk instalacky stejna verzia Windows apod).
Ale tahat instalacku z pochybnych zdrojov typu ulozto je nebezpecne ptz tam mozu byt tie instalacky upravovane a klude aj zavirene alebo crackovane a potom budes mat kazdu chvilu hlasky o tom ze to mas nelegalne. Stiahni si to z toho MSDN uniekoho kto ma normalnejsie pripojenie a potom si to prenes na USB sticku apod, alebo si najdi niekoho kto to uz stiahol z MSDN a skopiruj si ten image od neho. Snad nie si v skole jediny komu ten studentsky program ci co to mas poskytli.