Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přehřívání notebooku

dobrý den, prosím vás chtěl bych se zeptat: mám notebook Asus N61JQ.....procesor: Intel Core i7-720QM(1.66GHz, 6MB, FSB 1066MHz), OS: Windows 7 64 bit, grafika: ATI Mobility™ Radeon® HD 5730 1GB VRAM, HDD: 640 GB, RAM: 4 GB, výdrž baterie až 2 hodiny (6ti článková baterie 4400 mAh...........a docela se mi přehřívá, a když hraju třeba nějakou hru tak se sam od sebe vypne :// dalo by se s tím něco dělat?? díky za odpověď :))

Tak to mas okrem toho prehrievania aj zavirene a vir ti vytazuje CPU na 100%, preto si si doteraz nevsimol to ze sa to pri vytazeni prehrieva. Skontroluj Ctrl-Alt-Del spravcu procesov ze ktory proces to vytazuje na 100%
Alebo ti niekto prepol energeticky profil vo Windows na maximalny vykon.

Před pár dny jsem řešil ten samý problém, že se 4 roky starý notebook sám vypínal. Zespodu je vidět jeden ventilátorek a dalo se k němu dostat po odšroubování spodní části plastového krytu. Notebook běží v bytě, kde mají psa a kočky, takže jsem ani nebyl tak překvapený co za chuchvalec jsem tam našel. Za tím ventilátorkem co je výdech vzduch směrem ven je žebrování a tam se všechno chytalo, až ten výdech vzduchu nemohl být průchozí. Od vyčištění se už sám od sebe nevypíná. Ale ... pokud by toto někdo znalí četl, měl bych rovněž dotaz, předpokládám, že i u notebooku se ventilátot /zespodu/ má točit stále. U zmíněného notebooku chvíli běží, pak se vypne na cca. 20 vteřin a zase se rozeběhne na chvíli a zase se vypne ? Věděl by někdo tipnout proč to dělá ? Je špatný ventilátor ? - kablikem co je připojen to není.