Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook HP 6735s nebotuje

Zdravim,

mám nějaký problém s noťasem, běžel a běžel a po 10min., kdy se automaticky přepne do režimu spánku, už nejde zapnout... přední dioda, co bliká podle vytížení, bliká oranžově, dioda u caps locku bliká taky (asi se nudí)... na netu sem našel stejný problém, ale jemu to dělal napájecí kabel, pokud ho vytáh tak notebook šel, u mě ne... vim jenom že mam baterku v cajzlu, bez ní to ale dělá taky.

kde by mohl být problém?

HP 6735s, W7 HP 64Bit

díky

Vytiahni aj nabijacku aj baterku a pockaj par minut (kludne aj 10) a potom strc len nabijacku a skus to zapnut. Ked nejde tak je tam nejaky HW probolem, blikajuce diody spravidla naznacuju vyrobcovi/servisu ze co konkretnejsie je v haji (vadne=na vymenu), tabulky k vyznamu toho blikania ma len znackovy servis, alebo nikto (ked sa tie blikania cinanovi nechcelo dokumentovat :)

Ak dokážeš rozobrať a znovu poskladať notebok bez poškodenia, môžeš skúsiť zúfalý pokus.

Je to podobné ako pri stolnom PC. Odpojiť všetko co sa odpojiť dá. Teda odpojiť HDD, optickú mechaniku, všetky karty ktoré sa dajú mechanicky odpojiť, WIFI, modem, Bluetooth a prípadne iné ak sa nachádzajú, tiež klávesnicu a touchpad. Ešte skúsiť vyhladať na fórach, ako resetovať BIOS, ak je možnosť ...

Zapneš to a čakáš na chybovú hlášku že nie je klávesnica ... Ak sa zobrazí, si na nádejnej ceste. Ak nie, je to zlé a ostáva iba služba servisu... .