Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit polepy z ntb?

Ahoj, pořídil jsem si nový ntb, pod klávesnicí mám polepy jako Intel, Nvidia a tak, jak se to dá ostranit bez poškrábání a zůstatku lepidla? Technickym benálem? Nerozpustí se ten plast? Nebo fleky ?

tak díky za rady, ste všichni idioti! nálepky jsem strhnul, většina jich šla v pohodě, jen po AMD zůstala škaredá ploška s lepidlem. fén co ste radily byl pěkně napikaču, spálil jsem si prsty a stejně to nešlo. technickym benzínem to bylo po jednom setření dole, za pět sekund hotovo. ponaučení pro příště: dělat podle sebe, zvlášť když jsem lepší ve všech směrech než vy všichni dohromady 8-)

Problem u benzinu je ten, ze moze narusit ten plast (resp. plast asi nie ale jeho povrchovu upravu pripadne ak je to nejaky vyssi model ktory neni plast ale nejaky hlinik s povrchovou upravou - farbou resp. lakom apod). V niektorych navodoch na NB som tusim videl upozornenie ze nepouzivat ziadne riedidla ani nic podobne.
Teoreticky by sa mohlo stat ze to po benzine bude vypadat este horsie jak s tou nalepkou, to je problem benzinu. A nie ze nefunguje. Preto radsej preistotu benzin radit nebudem.