Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootování windows 7

Zdravím, Po jednom zapnutí ntb se windows(opět)nespustilo tak jak by mělo,nepomohla ani oprava, ani obnova win tak jsem chtěl windows přeinstalovat, jako už mockrát. Jenže jsem vždy windows instaloval do "zdravého,, PC, a tak to nebyl problém. Ale teť když vložím DVD s win 7 do mechaniky nenabotuje se a pokračuje normal spuštění, což nejde a takhle porat dokola, V biosu mam nastaveny boot s cd/dvd na prvnim miste. Jedine co se nabootuje jsou stare win XP , tak jsem chtěl nainstalovat ty a potom nainstalovat W7. Jenže instalace xp se nezdařila a tak mam tet na HDD totalni maglajs. Jde mi o zachovani veci na hdd. Jako jedinou moznost vidim koupit redukci SATA to USB pripojit HDD k jinemu pc , zazalohovat , zformatovat a nainstalovat win 7 ale pokud nekdo znate jine reseni budu rad.

Díky, Bechman.

Děláš s notebookem "blbosti" a pak teprve řešíš zálohu dat? To jsi měl udělat jako první, před jakoukoliv reinstalací! Ten, komu na datech záleží (což asi není tvůj případ) zálohuje pravidelně.

Bootovací DVD WIndows 7 musí bootovat za každých okolností, i když PC není "zdravý". V jiném PC bootuje? Je to originální medium?

Si delas srandu?! Tobe asi winy hlasej tyden dopredu ze se chystají spadnout ne? Sorry ale takovouhle vychytavku vazne nemam. Jo a zajimalo by me jak to delas s tou zalohou? Ja mam 1000GB dat takze vazne nevim kam bych to mel zazalohovat, jedine ze bych si poridil fabriku na divka. Ja prosil o radu , ne o prednasku. Ale tobe to asi dela dobre , kdyz si hrajes na dulezityho, vid.