Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hra hodi crash - chybi physxcudart_20.dll

Windows 7 32bit.

Dobry den, nainstaloval sem si hru. je free stahuje se z oficianiho webu - Global Agenda. Pri nainstalovani a opatchovani (patchuje se samo jako update) spustim hru, ale objevi se tabulka, ze v PC chybi physxcudart_20.dll. Dam OK a vyskoci Crash Dialog. Nejaka rada? Diky.

PS: Nedal sem to do poradny na hry protoze si myslim, ze se to netyka hry jako takove, spise problem v systemu, no mozna se pletu nevim.

Ahoj, ano 32 bit. Je to napsane v vlastnoti pri kliku na tento pocitac. I kdyz nevim proc neni 64 bit, PC na to staci, myslim ze tam drive uz 64 bit byl, ale to ted neresim, zatim to tak necham.

Hra pro Win 7 je, na druhem PC jede normalne. (podobna konfigurace).

Net framework tahaj z microsoft.cz a nie 1 to je nefunkcna verzia z r. 30 pred nasim letopoctom, ale aktualny NET framework 3.5 SP1 alebo 4.neco

A ten directx mas tahat tiez posledny z microsoft.cz (je tam aj vyhladavanie) bude to nejake directx redistribuable napr. mai 2011 apod, a nie nejake historicke veci.

Tak mam framework 4 z microsoft.cz, z te same stranky directX, nevim jaky, verzi si to naslo samo a stahlo. A z ati.com mam driver. Ovsem i po restartu pocitace problem pretrvava.
PC na to staci, podle pozadavku:

Minimalni pozadavky:
OS: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 or Windows 7 (32 or 64 bit)
Processor: 2.4+ GHZ Dual Core
RAM: 2 GB (XP), 3GB (Vista, Windows 7)
Video Card: 512MB video ram or better with Shader Model 3.0+ (GeForce 8 series or higher/Radeon HD3000 series or higher)
Hard Drive: 15 GB free space
High bandwidth internet connection (DSL, Cable)

Moje sestava:
Win 7 32 bit.
Intel Core 2 Quad Q6600
4GB ram
Ati Radeon HD4750 512MB
Mista na disku 100GB
Internet :)

vyborne, jelikoz PhysX funguje jen na kartach od NVidie, tak jsi si jisty, ze mas stejnou verzi te hry? - muzou byt dve, jedna pocita s PhysX a druha bez toho nebo muze byt ta hlaska taky mylna.

Edit: mimochodem na netu (pouzivame Google !!!) pisou, ze se ma nainstalovat NVidia PhysX, ikdyz mas GK ATI, aby ta hra chodila. Osobne nevim, ale pokusem nic nezkazis.