Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné Vypinání PC

Ahoj lidi chtěl bych se zeptat čím by mohlo být to že se mi počítač z ničeho nic sám vypne ...a když ho chci zapnout málokdy se to povede napoprvé..dá mi to na výběr pustit obvyklým způsobem,tak to vyberu a vypne se znovu ..zapnu ho až po tom co mi dá na výběr opravit spouštění windows které trvá 15 minut.občas se mi to stane 1x za 2 dny ale někdy taky 6x za den nevíte čím by to mohlo být??

Ale takle to dělají všechny firmy pomalu

ani nahodou, firem, ktere neplombuji je dost, nikdo te nenuti kupovat u tech, ktere plombuji.

jinak zaruka na komponenty bezi i po odstraneni plomby dal, nicmene nesolidni firmy se snazi uzivatele presvedcit, ze tomu tak neni a komu by se chtelo do soudniho sporu ze. Takze reklamuj cely PC.