Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP ProZlost 4515s (Problém s USB)

Čau.Mám docela problém se zapojením tří stejných webkamer v tomto notebooku.Konkrétně se jedná o webky Creative Live! Cam Socialize HD

Pokud chci nahrávat video ze všech tří kamer současně a spustim zobrazovací software,tak mi windows napíše "K dokončení požadované služby,není k dispozici dostatek prostředků"
Fungují pouze dvě kamery naráz,nebo dvě kamery Creative+Integrvaná kamera.Nechápu to.Na stolním PC běží bez problému i 4 kamery.Pouze když na stolním PC použiju USB Hub,napíše to stejný problém jako na laptopu,což mě ale netrápí,protože USB Hub používat není třeba.

Nevíte prosím někdo,jak to vyřešit?

Problém není v napájení, problém je v šířce pásma. Tvůj laptop má všechny USB porty napojené na jeden USB kořenový řadič, proto to nefunguje (tj. už dvě kamery vysaturují maximální rychlost, typicky 480Mbit/s). Na PC jsou USB porty připojeny k několika USB řadičům, proto tam to omezení není.

No, nechci ti brát iluze, ale tyhle levné kamerky nepoužívají nějakého extrémního kodeku, ty to perou do USB (většinou) jako RAW. A taková kamerka s fyzickým rozlišením 800x600 ti při 30FPS vygeneruje v truecolor 460 800 000 bitů/s, což plusminus odpovídá pásmu dostupnému na USB2.0.

Asi máte pravdu.Ten notebook se chová jako USB Hub za 150Kč :-( lol

No nic,musím se s tím srovnat.Jinak to používám pro MotionCapture (několik kamer z různých úhlů,kterýma snímám pohyb a následně ho převádím do digitální podoby).

Tak díky všem!