Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přetaktování procesoru Q6700.

MÁ NĚKDO RADU NEBO NÁVOD JAK PŘETAKTOVAT PROCESOR INTEL CORE 2 QUAD Q6700 2,66GHz? ZKOUŠEL JSEM NĚJAKÉ NÁVODY NA NETU A VIDEO NÁVODY NA YOUTUBE, ALE ZATÍM BEZ ÚSPĚCHU. TAKY PŘES ASROCK OC TUNER, ALE TAKY NIC.

DESKA: ASROCK PENRYN1600SLI-110dB
BIOS: AMI 1.4 2008
ZDROJ: LCPOWER 560W +85%

CHTĚL BYCH DOSTAT 3GHz.

Malá poznámka :
Pokud se přetaktovává, tak zásadně po malých krocích a ne tam vrazit to co najdu někde na netu i s hodnotami.
Nejprve procesor, až je to otestované/stabilní, tak paměti.
(on je procesor, i když stejný, tak je jinak taktovatelný, to platí i pro paměti a desku.