Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte LCD televizi

Dobrý den, přemýšlím o výbavě domácnosti ve formě multi TV.
Nejspíše to bude LCD, ale pokud je lepší plazma, tak mi to prosím objasněte, jak je to s tím vypalováním. Rozpočet je ale chudý, cca 10 000,-Kč. Měla by mít nahrávání pořadů na HDD/USB.
Velikost něco mezi 27-32".

Můj kandidát Sharp Aquos LC32LE220E
http://www.alza.cz/32-sharp-aquos-lc32le220e-d2353 66.htm

Díky za rady a doporučení dalších TV.

televize je spotrebak, dulezite je aby mela alespon 32" a rozliseni 1920x1080, zbytek uz je jen o designu a nejakych osobnich preferencich.
zarizeni vse v jednom nemam moc rad, na nahravani poradu bych si radeji koupil nejakou krabicku, zase ale pokud to neprodrazuje cenu TV, tak proc ne.