Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Router EchoLife HG520i nelze pripojit

Zdravim, potraboval bych poradit, vlastnim internet od O2 pres ADSL a mam modem HG520I.
V nastaveni modemu jsem zapnul aby modem vysilal Wifi viz foto 1.
Notebook ted wifi najde(ten modem) ale problem s pripojenim viz foto 2
Ale kdyz modem pripojim pres LAN tak net funguje, jen potrebuji abych nemusel furt zapojovat kabel.
Delam neco spatne? Poradite mi?

Moc diky

Názory na něj nejsou nijak příznivé. Ale za sebe můžu říct, že jsem ho používal 2 roky a jediný problém byl před rokem, kdy se občas rozpadla O2TV. Přeinstaloval jsem firmware a pohoda. Kdybych teď nepřecházel na zrychlení a nemusel ho vyměnit za jiný, tak bych na něm jel dál. Jelo na něm stolní PC, 2 notebooky, tiskárna a O2TV. Ale na nastavení jsem si musel sjednat pomoc.

Ja pouzivam vety, jednoduche na zapamatovani, imunni vuci slovnikovemu utoku a prilis dlouhe na bruteforce.