Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hamachi ping - vyprsel casovy limit zadosti

Zdravim, mozna znate program hamachi - virtualni propojeni vice PC "po siti". Proc ja kamose nepinguju - vyprsel casovy limit zadosti, a od me pinguje? Oba mame vypnute firewally a antiviry. Ve hre pri spustenem hamachi se sice vidime, ale hru nespustime. Ostatnim to jde. Poradi nekdo?
Změna předmětu, původně: Hamachi ping (LaKr) (Kráťa)

Máte rozdílne OS ? Máte nastavený hamachi adaptér na prvním miste? v XP je to v nastavení adaptéru, potom nahoře v listě Upřesnit a dál pak upřesnit nastavení. a přesunout Hamachi adaptér na prvni místo.

Ve Win7/Vista je to stejná cesta, pravím v pravo dole na ikonu síte -> Otevřit centrum......... -> V levo zmenit nastavení adaptéru -> Zmáčknout ALT a oběví se vám nahoře lišta kde je upřesnit. Potom uz stejné jako pro XP.

Hamachi doufám máte stejnou verzi, nejlépe hamachi 2. A pokud to ani potom nepujde, nastavte v hamachi metriku na 10.