Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem operating system not found (Vista)

Ahoj, mam problem s Notebookem. Delal jsem neco na netu a najednou se PC zacalo jakoby kousat, pak se seklo uplne a neslo ani vypnout. Musel jsem ho nasilne vypnout vytahnutim ze zasuvky. Po opetnem nastartovani se objevila cerna obrazovka s napisem operating system not found. Co to znamena a jak to odstranit? OS=Vista. Diky moc za odpovedi

jsem bohuzel laik a potrebuju první vysvetlit, jak se do biosu dostat a podívat se jestli tam disk je nebo ne? omlouvam se, ale nikdy jsem to nepotreboval, ale rad se neco noveho priucim. Jak pisu, po zapnuti PC naskoci cerna obrazovka s hlasenim Operating system not found. Zadne klavesy F8 atd. nefunguji.