Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací Windows 7

Zdravím, vyskytl se mi problém při instalaci Windows 7 vždy v průběhu kopírování souborů při 0% mi to hodí chybovou hlášku:

"Nelze instalovat požadované soubory. Soubor může být poškozený nebo chybět. Ujistěte se, že jsou k dispozici všechny soubory požadované pro instalaci a restartujte instalaci. Kód chyby: 0x80070570"

Zkoušel jsem to instalovat ze dvou různých mechanik, právě se pokouším instalovat z externí CD-rom , ale nemůžu ji za boha nabootovat objevuje se mi jedině u bootování Generic storage device a prolofic.Nevím co to znamená.Jinak klasicky z HDD ... jinak USB mám zaplé v biosu(USB on board)

Děkuji za radu už jsem zoufalej jak bolavá pata.Nemám už žádné nápady.

Konfigurace mého PC je
Procesor AMD Sempron 2600+ 1.6GHZ
Grafika Radeon 9600 Pro
Základní deska Via K8T880 PRo CPU to PCI bridge
pevné disky IDE
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

na nic sem 20s nečekal, windows 7 sežerou mnohem méňe paměti jak XP, a s touto sestavou toho stejně moc nevykouzlím ... nepomožu si s rychlostí ani u XP vyjde to nastejno.Win 7 ví kolik si paměti můžou sežrat když mám 1gb ram tak vím že si tolik vzít nemůžou jako když má někdo 4gb ram

Taky mám tento problém.

- originální dvd? nemám. kde se to jako dá sehnat?? :D proč teda prodávají papírky s licenčním číslem když potřebuješ originální médium?
Taková odpověď jako pořiď si orig. dvd je bezpředmětná.

- memtest jdu zkusit, pak písnu co to dělá

- přestali jste řešit problém a začali probírat kraviny jako "na takovou sračk* to neinstaluj" ...
Taky docela kravina... Win7 nainstaluješ i na podělanej celeronek s 1GB RAM... běží úplně stejně jako XP. Prostě blbě :) Ale je to jedno na jakou mašinu to instaluješ.
Taky jsem toho názoru že Win7 jsou méně náročné. Nebo toho aspoň skřoupnou více jak XP.

- Zatial