Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tisk souboru PDF - nastavení tisku

Dobrý den, chci poprosit o radu. Mám několik desítek souborů ve formátu PDF, jsou to v podstatě prezentace. Bohužel PowerPoint mi to nebere. Chtěl bych teda poradit, jak nastavit a nejlépe i v onom dokumentu uložit, nastavení tisku? V jednom dokumentu je několik listů a já ty prezentace potřebuji vytisknout. Na jednu stranu A4 papíru bych chtěl, aby se mi vešlo více listů z prezentace, třeba 4. To se mi v Readeru podařilo udělat, ale problém je v tom, že se to neuloží do dokumentu. Prezentace nebudu tisknout já, ale někdo jiný a obávám se, že on si neporadí s nastavením toho tisku. Docela se motám už v tom popisu problému, tak doufám, že se v tom alespoň někdo vyzná. Díky moc.

Ano, to vím, od toho právě vzkvétá moje otázka, která zní, jak z toho PDF souboru udělat dokument, který by již byl nastaven pro tisk. Prostě klasické otevření souboru, kde se zobrazí list A4 a tam budou ty 4 listy z toho PDF souboru.