Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV s browserem

Ahoj,

chtel bych se zeptat na vase zkusenosti s integrovanymi browsery v TV.

Potreboval bych tip na tv, kde:
- jednim zmacknutim tlacitka prepnu na prohlizeni webu
- budu moci prednastavit vlastni homepage
- bude sance, ze ten browser zvladne zobrazit sharepoint intranet (optimalizovany pro tv, ale porad sharepoint... :)
- kdyby se k tv dala pripojit i nejaka mys a klavesnice, tak by to bylo uplne super :)

Asi nebude nikdo vedet vse, ale ocenil bych alespon nejake tipy, ktere tv otestovat, pripadne ktera co umi dobre...

Vim ze by to slo resit nejakym htpc & spol, ale radeji bych vse v jednom.

Diky
Pavel

jojo, to je mi jasne ze me ceka prolejzani manualu a hromada testovani...
Spis mi slo o to, jestli tady nekdo nema uz zkusenosti, jak to soucasne tv zvladaji, pripadne tip na nejaky model u ktereho rovnou zacit.
Neco ve stylu tv A je na net nepouzitelna, zatimco tv B docela jde a navic zvladne klavesnici, nebo tak neco... ;)

p.

Nesel bych do toho z nekolika duvodu: minimalni moznost upravy/upgrade, doplneni o dalsi veci (s pribyvajicimi trendy doby), zmena technologie posle tvou TV do srotu.

Pevne verim, ze tyto vystrelky jsou jen docasne a "TV" se do budoucna stane jen settopboxem, ke kteremu necht si kazdy pripoji zobrazovac, jaky chce. Krabicka za TV se precijen meni snadneji nez cela televize, nehlede k tomu, ze tu krabicku si muzes udelat presne na miru, kdyz si ji nebudes chtit kupovat.