
ASUS RT-N10 a problém konfigurace Wi-Fi
Ahoj všichni , mám problém s tímto wifi routerem
Mám statickou IP-v rychlé instalaci přímo v prohlížeči tedy napíšu všechny čísla jako ip,masku,bránu .. ale zaboha už si nevím rady,napíše to chybu,budu rád za každou radu.. když nastavuji router, mám v nastavení těch čísel ip a tak(IPv4)zadat hledání automaticky,nebo tam mám ponechat stávající čísla. THX:)
Jakou chybu?
na tvojí lan straně je lhostejno co použiješ, samozřejmě ruční konfiguraci bys měl trochu rozumět.
dns nevyjmenováváš jestli vyplňuješ taky.
nepíšeš ale ve které položce ti tvůj router hlásí jakou chybu, ani jaká je tvoje konfigurace tcp/ip. takže není co řešit.
mluvíš na mě španělky, pochop.. problém vyřešil provozovatel internetu, něco tam nastavil a mě to hned šlo , tudíž sem měl všechny čísla v pořádku.. teď mi jenom hlásí torrent že mám nepřístupný port..že to blokuje router nebo firewall
aha, takže není problém s nastavením sítě a dostupností internetu -> to nejspíš jede.
ale nefunguje torrent za routerem ... tím se nezabývám, zkus google.
Torrent a aplikace pro stahování torrentů jsou dvě odlišné věci.Tak co vlastně máš?Velmi rozšířený je
µTorrent,nastavení zde:
setup.php