Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox 1.5.0.3

To s tou rýchlosťou mi nedalo, tak som skúsil. Je to pravda. A čo sa týka IgorK, tak mne by chýbali vymoženosti vo FF, takže FF už ostane môj hlavný. Skúšal som Bon Echo (FF 2.0), katastrofa, išiel mi len jeden plugin (ešte nenaprogramovali nové). Potom Flock a tam mi išiel tuším len PDW download. FF je na moje použitie najlepší.

BTW, Fire fox je ohnivá líška, tak čo tu pletiete pandy.;-)