Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba při spuštění programu Ulead VideoStudio

Ahoj.V PC mam Vistu.Naistaloval jsem si program na upravu videa a pri spouštění programu (již nainstalovaneho) se mi oběvi tabulka ----The security information is invalid or has been modified.This program will be terminated-----
Co je to za hlašku a proč program nejde spustit.
Změna předmětu, původně: Nejde program (martin.developer)

za 1., nenapísal si ani verziu ulead studia,staršie verzie nejdú pod vistou a novšími použiť,pokial sa to pokúšaš použiť nelegálnym spôsobom tak sa s takýmito otázkami obráť na tvorcu cracku,
za 2.,pokial sa narušila "security information", v stávajúcej inštalácii windows už nebude možné použiť US ani v trial verzii, "security info violation" sa zaznamená do systémových certifikátov a tie sa nezmenia ani vrátením bodu obnovy