Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká se pc.. :(

Prosím o pomoc přeinstaloval jsem si pc vše proběhlo v pořádku počítač má sice delší načítání osobních dat... ale to neni ten problém ten je v tom že počítač běží chvilku ale jak něco dělám tak se sekne a musim ho restartovat vůbec nevím čím to je mám ho znovu přeinstalovat ???? díky Pavel

právě že si nejsem jistej jestli jsou všechny nemám k tomu instalační cd takže jsem si stáhnul program ... Super ovladač ... kterej najde ovladače který nejsou nainstalované a sam jej nainstaluje jenže si nejsem jistej jestli nainstaloval chipset a VGA muže to být tím ?

To si nepamatuješ, co instalovals? Tak to zkus znova, ovladače chipsetu základní desky pro tvůj neznámý OS asi budou na stránkách výrobce základní desky, ovladače integrované grafiky tamtéž. Jestli už něco zkoušels, snad bude nejlepší začít čistou instalací OS a žádný Superovladač neinstalovat.