Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k wifi

Ahoj, chtěl bych se zeptat.
Chytám tady nezabezpečenou wifi síť, ale když se připojim a chci jít na internet tak to po mě chce login.
Tak jsem se chtěl zeptat, jestli to nejde nějak obejít?

:-D humoristo, síť je možná nezabezpečená, ale přístup na internet je chráněn přes takzvaný "captive portal", aby majitel (třeba restaurace nebo častěji třeba hotelu) mohl hlídat, komu dává přístup a případně mu za něj i účtovat. Ne, nedá se to obejít.