Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SE Vivaz nefunkční display

Dobrý den, v tomhle týdnu jsem byl nucet vyreklamovat SE vivaz z důvodu nefukčního displaye, nebo spíše za běžného stavu nelefonu pří normální provozní teplotě byl display nefunkční, při zahřátí např. u ventilátoru notebooku vše fungovalo jak má. Jak myslíte že se k tomu postaví servis? Provádí se ještě opravy Vivazu nebo mění kus za kus? Někdo mi říkal že už na něj nejsou díly?

P.S. s Telefonem nejsem spokojený raději bych chtěl aby nešel opravit

Děkuji za Vaše reakce

Nebo můžeš mít taky šedivku (dovoz za lákavé ceny), tam jsou známá fakta jako topení telefonu, ničení všeho druhu, svádění závady na blbost, která na to nemá vliv- jen aby mohli zrušit záruku a zbavit se tě. Šedivé prodejny jsou strašně ochotné při prodeji, ale když se tam člověk vrátí na reklamaci, tak končí veškerá sranda.