Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC funguje pouze v nouzovém režimu

Dobrý den, mám takový problém, že vždy, když spustím normální režim, tak asi po minutě až po pěti pc jako kdyby se sekne a černá obrazovka a nic nejde dělat.V Nouzovém režimu jde vše v pořádku (až na to, že nejde zvuk a nejdou hrát hry).Nevíte co s tím, prosím ?
Díky:-)

Moze to byt aj tym ze v normalnom rezime sa nieco prehreje (napr. grafika alebo zdroj je problematicky apod) a v nudzaku nie ptz v nudzaku sa nespustia ovladace grafiky a teda bezi to len v zakladnom rezime.

Co mozes skusit robit je v nudzaku skusit odinstalovat ovladace grafiky apod. Alebo mozes skusit aj start-spustit: msconfig a vypnut vsetko na karte "po spusteni". A skusit normlany rezim.

P.S. a skontrolovat HW ze sa tocia vsetky vetraky a ze sa neuvolnil nejaky chladic apod.

Skusis to prevadzkovat pri otvorenom kejse, vtedy sa urcite neprehreje.
A overis rukou ze neni chladic uvolneny (pri vypnutom PC).
A treba overit vsetky chladice, nielen grafiku.

P.S. a tak ho sformatuj znova a uvidis ci to bolo zasratym systemom. Su umelci ktori vedia system totalne rozdrbat aj 2 minuty po instalacii.

Takže přehříváním grafické karty to nebude, namířil jsem na to větrák, PC jel v normálním režimu asi minutu a potom zase černá obrazovka :-( .A Přitom, když jsem na tu grafiku sáhl, tak vůbec nebyla horká.
Zasekaným systémem to taky být nemůžu, protože jsem dával Reinstal Windowsu a hned, jak jsem to potom pustil, tak to udělalo znovu, ikdyž v PC nebylo nic nainstalovaného, jenom Windows.Už si s tím nevím rady

Název protokolu:System

Zdroj: Microsoft-Windows-Kernel-Power
Datum: 3.6.2011 21:20:54
ID události: 41
Kategorie úlohy:(63)
Úroveň: Kritická
Klíčová slova: (2)
Uživatel: SYSTEM
Počítač: Můj_Pc
Popis:
Systém se znovu restartoval, aniž by se předtím zcela vypnul. Tato chyba mohla být způsobena tím, že systém přestal reagovat, selhal nebo že došlo k neočekávané ztrátě napájení.
Kód XML události:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/ev ent">
<System>
<Provider Name="Microsoft-Windows-Kernel-Power" Guid="{331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}" />
<EventID>41</EventID>
<Version>2</Version>
<Level>1</Level>
<Task>63</Task>
<Opcode>0</Opcode>
<Keywords>0x8000000000000002</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2011-06-03T19:20:54.734375000Z" />
<EventRecordID>1315</EventRecordID>
<Correlation />
<Execution ProcessID="4" ThreadID="8" />
<Channel>System</Channel>
<Computer>Můj_Pc</Computer>
<Security UserID="S-1-5-18" />
</System>
<EventData>
<Data Name="BugcheckCode">80</Data>
<Data Name="BugcheckParameter1">0xfffff88002e5d000</Data >
<Data Name="BugcheckParameter2">0x1</Data>
<Data Name="BugcheckParameter3">0xfffff8800492d862</Data >
<Data Name="BugcheckParameter4">0x0</Data>
<Data Name="SleepInProgress">false</Data>
<Data Name="PowerButtonTimestamp">0</Data>
</EventData>
</Event>

Píše to tohle :-| Já se v tom nevyznám