Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vracení nastavení FW a služeb v XP po restartu do stavu před změnou

Zdař jsem v koncích a tak kdyby jste někdo věděl čím může bejt, že se nastavení brány firewallu v XP při restartu vrací do nastavení, který bylo před změnou. To samý se mi děje u služeb kde něo zakážu bo změním zmačknu čudl znova nakopnu a je to zpátky. Mám XP. Nevím kde to nastavení může bejt zalezlý - může někdo prosím pomoct? Díkes

pokial máš sp2 a vyššie a zmeny prevádzaš z iného ako administrátorského konta,tak je to normálne,že užívatelské zmeny systém ignoruje,pokial sa to deje aj po nastavení prevedenom administrátorom,môže byť pc nakazený niektorým trojanom zo série haxdoor a spol,táto séria trojanov si velmi dobre stráži nastavenia firewallov.....

Mám SP2 a děje se mi to ze správcovskýho, kterej spadá do Administratorskýho, ale Administrator to není ten jsem zakázal jako takovej. Takže pokud se to nedá obejít nějakou fintou nebo zkratkou plácnu přes terminálovou službu tak nevím. Troják mě taky napadl, ale to by snad našel NOD nebo SmartGuard,ne?