Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přestal šlapat Windows

Zdravím
nedávno mi začal na notebooku blbnout windows 7 ... sám od sebe za rastartoval a pokaždé se objevilo modré okno s textem viz obrázek 1 dokonce i nouzovém režimu mi tpo dělalo a včera už ani nenaběhl... když sem chtěl windows přeinstalovat tak mi to nejprve nechtělo naběhnout z CD až z flash-disku se to povedlo ale a při instalování mi to zase spadlo viz obrázek 2 ... nevíte co stím pls poradte ... předem děkuji.

buď došlo k hw poruche pri používaní notebooku-buchnutie počas chodu-pri prenášaní,pád notebooku,niektorá používaný externý komponent je vadný a v prípade,že je zapojený ,spôsobí haváriu systému ap.alebo máš nainštalovaný program/ovládač,ktorý nieje kompatibilný s daným operačným systémom a spôsobuje kompletné K.O. systému,skús najprv to,čo už bolo napísané v predošlom príspevku,odpoj všetky externé zariadenia,ktoré nevyhnutne nepotrebuješ a skús či sa cghyba znovu objaví,pokial je to v záruke,zober to na reklamáciu,podla výpisu na obr.2 je to neopravitelná chyba,ale na dialku sa nedá diagnostikovať,čo tomu notebooku konkrétne je....

Říká se tomu "modrá smrt". Vůbec se s tím nezabývej, je to něco s hardwerem, stejně na to nepřijdeš. Šup s tím do opravy, jestli je to ještě v záruce tím lépe.
I oni budou mít dost práce na to přijít, jestli se jim to povede, zvláště dělá li to jen občas.

I oni budou mít dost práce na to přijít, jestli se jim to povede

i když garážníky považuju za mor lidstva, opakovaně se vyskytující závady je pochopitelně vyškolí. a tam kde domácí samolama tápe, jdou celkem najisto. ostatně ne každý nedokáže najít eventvwr.msc.

takže karle1 - pokud je tvůj rozhled omezen 5 pécéčky cos v životě viděl, začni násobit 100x.