Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s nově sestaveným PC

Dobrej. Mám takovej menší problém. Nedávno jsem si sestavoval počítač a když jsem ho poskládal začla se dít taková věc, kterou jsem u jiných počítačů neviděl. Když zmáčknu tlačítko pro zapnutí počítače tak se to tlačítko rozsvítí a začnou pracovat větráčky. po 2 sekundách se to celé vypne a začne to nabíhat znova a až na podruhé to naběhne. Nevíte někdo náhodou co s tím může být ?

Děkuji mockrát za jakoukoliv radu. :)
Změna předmětu, původně: NoOne (mif)

U niektorych dosiek je to normalne napr. pri prvom zapnuti po pripojeni 230V apod. alebo po odpojeni BIOS baterky apod.
Po vypnuti z Windows (alebo zapinacim tlacitkom) a znovuzapnuti by to ale malo nabiehat uz normalne. Treba aj skusit do BIOSu load deafults a save&exit, moze to mat nastavene nejake nezmyselne freknvencie v BIOSe a potom sa to po power cycle nastavuje na default.

Mno, u některých prken se opravdu děje několikamilisekundový "jakoby výpadek" napájení, ale

po 2 sekundách se to celé vypne a začne to nabíhat znova

tohle ne. Nikdy to neopakuje POSTy. Reset BIOSu neuškodí, spíš to ale vidím na HW problém (klidně s kompatibilitou).

vsechno spatne, jedna o o spatne zapojeni kabelu ( kaliku vedoucich z panelu na Mobo.... tj. restart power a dalsi musis spravne zapojit na desce - vetsinou zapojeni dole... musis spravne nastrcit na piny + a - a dalsi veci,,,, to ti dela toto, precti si Mobo navod na zapojeni....techto veci,,,,mas vse v poradku, toto to dela vy dementi...