Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto LCD - OSD Locked

Zdravim

Koupil jsem si monitor LG W2253TQ FLATRON

- a pokud na dotykovem panelu - tj. chci otevrit jakekoliv menu pro LCD - zobrazi se mi LOCKED OSD...

Nevite jak toto odstranit, abych mohl nastavovat monitor...

Dekuji...

Vyrobca nedodal manual?
OSD LOCKED/UNLOCKED
This function allows you to lock the current control settings, so that they cannot be inadvertently changed. Press and hold the MENU button for several seconds. The message "OSD LOCKED" should appear. You can unlock the OSD controls at any time by pushing the MENU button for several seconds. The message "OSD UNLOCKED" should appear.