Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bluescreen, samovolný restart, sekání

Dobrý den,
rád bych vás požádal a pomoc. Již delší dobu mívám problémy s bluscreen... Dvakrát jsem PC dával do servisu a tam udělali velký nic. PC je starý cca 3,5 roku. Tohle mi vyhazuje Windows, nevím jaké další info potřebujete. (Nevím jestli je to hardwarem nebo soft, doufám, že na zařazení do kategorie moc nezaleží.)

Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.0.6002.2.2.0.768.3
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: a
BCP1: 00000068
BCP2: 00000002
BCP3: 00000001
BCP4: 81A19FE9
OS Version: 6_0_6002
Service Pack: 2_0
Product: 768_1

Soubory umožňující popis problému:
C:\Windows\Minidump\Mini061711-04.dmp
C:\Users\Martin\AppData\Local\Temp\WER-787446-0.sy sdata.xml
C:\Users\Martin\AppData\Local\Temp\WER7934.tmp.ver sion.txt

Přečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=50163&clcid =0x0405

o pár minut později mi to po pádu hodilo toto..

Další informace o problému:
BCCode: 50
BCP1: C2ED9D70
BCP2: 00000001
BCP3: 87AB97A9
BCP4: 00000002
OS Version: 6_0_6002
Service Pack: 2_0
Product: 768_1

Soubory umožňující popis problému:
C:\Windows\Minidump\Mini061711-04.dmp
C:\Users\Martin\AppData\Local\Temp\WER-787446-0.sy sdata.xml
C:\Users\Martin\AppData\Local\Temp\WER7934.tmp.ver sion.txt toto sú dôležité súbory,kde je zachytený celý problém,tá ostatná omáčka okolo je zbytočná,najdôležitejší ten *.dmp súbor

Ked to hadze rozne veci tak to bude najskor HW problem napr. problem s RAM alebo slaby zdroj apod.
Skus tam len jeden RAM modul a ostatne vybrat, a treba napisat jake je v PC CPU a grafika, a jaky presne zdroj (precitat na nalepke zdroja, ide o prudy pre 12V vetvy, nie o watty)
P.S. a v BIOSe ak je nejaky pretakt tak zrusit (load defaults a nastavit napatie RAM podla stitku na RAM module. Pred load defaults si pozri polozku SATA mode, to je nutne po load defaults nastavit tak jak bolo predtym)

A zdroj nemas? Tak bez zdroja to nefunguje.

V biose jsem se nikdy nehrabal

tak prave preto pisem aby si sa tam hrabat zacal, moze to tam byt nastavene blbo (napr. to napatie RAM), aj ked si sa v tom nehrabal.

P.S. a treba skusit RAM moduly po jednom (t.j. otvorit PC a ostatne vybrat)