Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení o2active

Dobrý den,
Mám telefon koupený u T-mobile a odenčený na všechny simky.
Dal jsem tam simku od o2 a o2 nabízí službu o2active, která funguje při normálním puštění internetu na mobilu se to automaticky přes tuto službu připojí. Ale T-mobile má podobnou službu, přes kterou se mi to připojuje.
Pokud rozumíte nevíte jak to nestavit ?
Děkuji

Vymazat vsechny pristupove body od TMO, pokud pujdou, dale pres samokonfiguracni sms z webu O2 nebo pres jejich opa ulozit nove nastaveni a pouzit jako vychozi pro pripojeni k internetu, nic tezkeho, zmaknes to.;-) Nepujde li vymazat datovy profil TMO, udelej totez, jen O2 internetu nastav prioritu na 1.