Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte TV tuner pro WXP - DVB-T nebo duální

Za pár dní bude u nás končit analogové vysílání a já musím řešit, jak sledovat televizi v PC digitálně. Poradí mi prosím někdo kvalitví Tv tuner (externí nebo interní), který by jel pod Windows XP? Dopručujete čistě digitální kartu nebo raději hybrid? Cena okolo 1000,- Budu vděčný za každý podnět. Děkuji
Změna předmětu, původně: TV tuner (mif)

pokial je jedna z udaných možností aj interná tv karta,tak pevne dúfam,že sa o notebook nejedná,ale inak pokial nevieme ani približnú zostavu,nedá sa nijako rozumne odpovedať a dať tip na to,či to má byť pci/pcie/usb/firewire/pcmcia/expresscard tv karta

Omlouvám se, že jsem nevložil konfiguraci PC. Tak tady je:
MB: Gigabyte MA770-UD3 AMD770, AM2+, DDR2, SATA2, GLAN, 1394, PCIE2.0, ATX
procesor: AMD Phenom 9650 X4 Quad-Core, AM2+, L2+L3 4MB, 2,3GHz, 95W BOX
paměť: DIMM DDR2 4096MB 800MHz (2x2048MB) Kingston HyperX CL4
grafika: ATI Radeon HD 4800 Series (1024 MB)
další myslím není postatné.

dôležitá informácia je,že sa jedná o stolné pc a zákl. doska umožňuje použiť pci/pcie internú tv kartu a aj ako alternatívu externú usb tv kartu...osobne doporučujem pozrieť niečo z ponuky AverMedia do pci express zbernice alebo do usb,v dnešnej dobe je analog už out,takže do usb averTV volar sériu,tam už podla požiadaviek buď zákl.model alebo HD,pokial internú tak niektorú z nových modelov AverTV Trinity série do pci express,je tam možnosť použitia káblovej prípojky aj satelitu a doobjednania CI modulu na dekodovacie karty,takže keď sa v budúcnosti rozhodneš napr. pre CZ link a podobné,máš vyriešený problém,ako to potom zapojiť a používať,TV karty majú jednu velkú výhodu-nestarnú morálne ako napr. grafické karty,takže sa u nich dá počítať s ich možnosťami do budúcnosti,ako alternatívu k AverMedii sa dá doporučiť zn.Hauppauge a tv karty od Leadteku/čo sú obvykle OEM výrobky AverMedia s logom Leadtek/,všetky tieto značky majú velmi podobný sortiment,takže výber ktorú z nich je skôr záležitosť ceny a ponúkaných funkcii,tieto značky patria k tomu najkvalitnejšiemu v bežnej konzumnej oblastii a čo sa dá kúpiť za relatívne rozumnú cenu

Dobrý den,
dovolil bych si reagovat na poslední příspěvek v této diskuzi: těší nás sice, že doporučujete naše karty AVerMedia, avšak není pravdou, že bychom byli rovněž OEM výrobcem karet LeadTek. Je možné, že některé použité komponenty jsou stejné, avšak celkově nemají naše karty s tunery od LeadTeku nic společného. Co se týče doporučené karty AVerTV Satellite Trinity, jde jistě o kvalitní produkt, nicméně doporučil bych počkat do doby, než na český trh dorazí nová verze tohoto tuneru, model AVer3D Quadro HD (viz http://www.avermedia.com/avertv/Product/ProductDet ail.aspx?Id=553), což je unikátní analog/DVB-T/DVB-S/DVB-S2/DVB-C kombo s možností připojit až dva CICA moduly najednou. Díky tomu lze sledovat jakékoliv satelitní programy (SD, HD i 3D) a zároveň, díky jedinečné funkci See3D, lze jakékoliv 2D TV vysílání a video soubory sledovat ve 3D. Karta by měla na český trh dorazit v několika následujících týdnech.

Mám tu navíc nevyužitou kartu AverMedia TV Duo Hybrid PCI-E. Obsahuje dva hybridní tunery analog/DVB-T. Lze tedy např. jednu stanici sledovat a jinou nahrávat, nebo využívat funkci PIP atd... Pokud bys o ni měl zájem, stačí mě kontaktovat přes PM.